Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Nebojte se nosit velké šperky aneb focení náhrdelníků s modelkami

Začátkem dubna jsem se vydala do Brna, kde jsem měla domluvené focení mých šperků s fotografkou a s modelkami. Mile mě překvapil fakt, že na modelky nebylo potřeba náhrdelníky pro focení nijak upravovat, sedly jim přesně, jako by jim byly dělané na míru. A co mi udělalo opravdu velikou radost bylo zjištění, že mé šperky sluší nejen ženám zralým, které hledají pro sebe originální a neokoukané šperky a na které jsem se až dosud v tvorbě více soustředila.

Při focení vyšlo jasně najevo, že velké a nápadné náhrdelníky si mohou dovolit nosit také mladé ženy. Modelky se v mých náhrdelnících cítily velmi dobře a podle svých slov by je také rády nosily. Že jim opravdu sluší se podívejte na následujících fotografiích. Jsou prostě nádherné! (více ve fotogalerii).

Pokud nosíte šperk jako talisman, určitě vám dodává sílu, jistotu a konejší vaší mysl. Váš oblíbený šperk nepochybně přináší svou energii a důležitost nejen pro vás samotné, ale vysílá svou energii také pro vaše okolí. Lidé různých kultur se zdobili šperky už odpradávna. Byl to možná historicky první předmět, který vytvořil člověk a který nebyl nutný k přežití. Když máte „svůj“ šperk, cítíte se prostě dobře.

Každá žena upřednostňuje jinou délku náhrdelníku, má rozdílné potřeby obvodu kolem krku anebo má jinak stavěné klíční kosti. Proto tvaruji náhrdelníky podle přání také na míru.

Největší radost mám z toho, že české ženy chtějí nosit velké a výrazné šperky, které se hodí pro každý věk a proto nemají limity. Záleží hlavně na tom, aby se žena cítila se šperkem dobře, aby s ní ladil. Já osobně nošení šperků vnímám jako individuální záležitost a způsob, jakým lze vyjádřit svou náladu a osobitost. Zajímavý šperk navíc dodá každé ženě jiskru a styl.

foto: Laura Kovanská
šperky: LENKA BLAZA
modelky: Kateřina Wiecková a Milka Latinovič
outfit a atelier: Veronika Procházková

Líbil se vám tento článek?

Přihlaste se k odběru novinek a neunikne vám žádná další zajímavost. Vychází 1x měsíčně.